VÝROBA A MONTÁŽ DĚTSKÝCH HŘIŠŤ NA KLÍČ


Vážení zákazníci,

naše malá rodinná firma se zabývá výrobou dětských hřišť a sportovišť již od roku 1998. V počátcích bylo vše těžké, ale při plnění zadaných výzev se nám postupně dařilo. Bylo krásné zákazníkům říkat „to sice nyní nemáme, ale pro Vás vyrobíme“. Vymýšleli jsme a realizovali dle jejich přání a bylo to pro obě strany výhodné. My jsme se naučili něco nového a zákazníkovi jsme splnili jeho přání.

S přibývajícími roky vznikla nutnost určité korekce výrobců a jejich výrobků. Každý výrobek musel mít tzv. certifikaci, neboli musel odpovídat českým normám schváleným pro konkrétní druh výrobku. Proto i my jsme se museli podřídit a bohužel tím i velmi omezit rozmanitý sortiment našich výrobků.

Rozdělili jsme proto naši činnost do několika oblastí, abychom mohli využít naše dosavadní zkušenosti a zároveň splnit co zákon přikazuje.

Výrobky pro dětská hřiště jsme proto rozdělili do tří skupin

  • Hřiště veřejná
  • Hřiště plná dobrodružství
  • Hřiště privátní

proto, aby si každý mohl vybrat a sám posoudit kam a pro koho si zahradní prvky pořizuje. Do mateřské školky nebo základní školy je nutné si pořídit certifikovaný výrobek. Do lesní školky, nebo třeba k paneláku, kde bude hřiště oplocené a zodpovědní dospělí si budou děti hlídat, lze použít kreativně vyrobené výrobky odpovídající normám, ale bez certifikace. K vlastnímu domu na privátní hřiště lze majitelům udělat pomyšlení a vyrobit jim na přání cokoli, co odpovídá normám.

Kromě výrobků pro dětská hřiště a sportoviště nabízíme i služby, jako třeba opravy nebo likvidaci stávajících herních prvků, pokládku pryžových povrchů, revizi stávajících prvků dle platných norem, služby zahradníka apod.

Podívejte se proto na náš sortiment výrobků pro děti a pokud si u nás vyberete, těšíme se na Vás.